O nas - Zakład Regeneracji Felg Aluminiowych Opole Lubelskie, Lublin, Kraśnik, Puławy, 503094718

Od wielu lat świadczymy usługi z zakresu regeneracji felg dla klientów z całej Polski.

Prowadzimy profesjonalny zakład wyposażony w nowoczesny sprzęt. Wszystkie czynności związane z naprawą i odnawianiem felg wykonujemy w naszej firmie na miejscu. Nie korzystamy z pomocy firm zewnętrznych, dzięki temu usługi są na wysokim poziomie i w przystępnej cenie.

W ofercie naszego zakładu znajduje się również prostowanie felg, spawanie aluminium metodą TIG w osłonie argonu, piaskowanie, malowanie proszkowe, malowanie systemowe, toczenie frontów felg ,przy użyciu tokarek sterowanych numerycznie(CNC).Posiadamy lakiernię proszkową wyposażoną w nowoczesne urządzenia lakiernicze, przystosowane do malowania felg. Malujemy farbami wyłącznie renomowanych firm. Renowację przeprowadzamy dwoma metodami. Malujemy felgi proszkowo lub systemowo. Metoda proszkowa to tradycyjna technologia, stosowana od wielu lat w regeneracji felg. Powłoka lakiernicza jest bardzo trwała i elastyczna, odporna na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Druga z metod to systemowa. Tą technologię stosujemy od kilku lat. Jest to połączenie malowania proszkowego z tradycyjnym na mokro. Tu znajdują zastosowanie farby termoutwardzalne wygrzewane w piecu w wysokiej temperaturze. Efekt wizualny jest porównywalny z fabrycznym.

Z biegiem czasu wypracowaliśmy własną technologię w zakresie regeneracji felg, stosujemy sprawdzone metody naprawcze. Na miejscu oferujemy klientom również profesjonalny serwis ogumienia. Montujemy wszystkie rodzaje opon-niskoprofilowe, opony typu RUN-FLAT a także ciężarowe i przemysłowe. Posiadamy najnowszy sprzęt w dziedzinie wyważania kół. Pracujemy na wyważarkach laserowych wykorzystujących technologię VMP- wirtualnego pomiaru płaszczyzn i optymalizacji niewyważeń.

Opracowaliśmy technologię przywracania fabrycznych parametrów felg aluminowych uszkodzonych mechanicznie.W połączeniu z laserową techniką wyważania daje ona pełen komfort jazdy.

Z uwagi na duże doświadczenie w ” pierwszych montażach” opon na felgi nowe lub po regeneracji proponujemy klientom pełną usługę z montażem opon , wyważeniem i napompowaniem kół azotem.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego zakładu i skorzystania z usług.